Služby

Automatické obchodné systémy pre MT4

Chceli by ste aby aj za vás obchodoval robot a tvoril zisky za vás? Naprogramujeme vám v MQL automatický obchodný systém na mieru a presne podľa vaších predstáv pre platformu Metatrader 4. Stačí ak nám pošlete správu cez formulár ktorý sa nachádza nižšie na stránke. V blízkej dobe vás budeme kontaktovať a preberieme s vami všetky podrobnosti.

Indikátory pre MT4

Chceli by ste vlastný indikátor alebo chcete len sledovať nejaké parametre svojho obchodovania v grafe? V takom prípade bude pre vás správna voľba vybrať si naše indikátory na mieru. Napíšete nám cez formulár a preberieme to s vami.

Iné platformy

Máte zaujem o tvorbu automatického obchodného systému na inej platforme ako je MT4? Tak neváhajte a napíšte nám o čo máte záujem. Taktiež nám v správe pripíšte akú platformu by ste chceli využiť. Ak to bude v naších silách veľmi radi vám vyjdeme v ústrety.

Od naších klientov

Získej Účet

Získej Účet

Oceňujeme především bezproblémovou komunikaci, vždy přesné splnění zadání a rychlé řešení chyb. Radost spolupracovat.

Ondřej U.

Ondřej U.

Rad bych doporucil praci TradingBot.eu. Velmi dobre jsme si rozumeli pri zadani toho co AOS ma delat. Pro ladeni nebyly vubec zadne problemy. Posleze mi udelali i nejake uravy. Prace byla odvedena prvotridne a vse funguje presne jakm ma.

Ondřej M.

Ondřej M.

Skvělá komunikace, trpělivost se mnou a profesionální spolupráce!

Tomáš Š.

Tomáš Š.

Super spolupráce,AOS přesně podle mých představ..hotové za pár dní :) V prvním případě hotové do několika hodin :) zaslaní bety na zkoušku, poté plná verze,včetně alertu a všeho co jsem si navymýšlel :) určitě budu rád za další spolupráci..můžu jen doporučit!!!

Milan J.

Milan J.

Rychlost, profesionalita a cena primeraná kvalite služieb. Odporučam na 100%.

Matej U.

Matej U.

S Danielom som veľmi spokojný. Je rýchly. Ochotný. Komunikatívny a čo je najdôležitejšie vie rýchlo pochopiť zadanie ktoré mu pošlem. Naprogramoval mi už viacero AOS. Jeho kvality sú predpokladom k dlhodobej spolupráci. Jednoznačne tohto programátora odporúčam, každému, kto chce mať svoj AOS rýchlo hotový presne podľa zadania.

Dopytový formulár