O nás

Naša vízia a ciele

Skoro každý kto začína obchodovať na forexových alebo akciových trhoch väčšinou obchoduje ručne. Aj my sme tak začínali, ale ako profesionálni programátori sme sa veľmi rýchlo dostali k programovaniu v MQL a aj k tvorbe vlastných AOS. Vytvorili sme si nový pohľad na trh a vlastnú ideológiu, ktorú radi ľudom predstavujeme. Začali sme si uvedomovať, že hlavným poslaním tradera nie je obchodovať na základe jeho stratégie, ale tvoriť a vymýšľať nové stratégie. Metatrader 4 pre to vytvára naozaj vhodné podmienky.

Obchodovanie pomocou automatických obchodných systémov je veľmi populárny spôsob obchodovania na burze a radi by sme traderom poskytli možnosť mať profesionálne automatické obchodné systémy na mieru, ktoré im skutočne budú vykazovať minimálne rovnaké výsledky ako ich vlastné obchodovanie. Bohužiaľ existuje málo skúsených ľudí a firiem ktoré programujú v MQL. Veľa traderov, ktorí chcú skúsiť automatizáciu práve kvôli tomu vyhladajú na nešťastie neskúsených programátorov. Potom sú nespokojni a majú zlé skúsenosti, tým pádom neveria automatickým obchodným systémom. Preto by sme vám veľmi radi našimi službami dokázali, že automatické obchodné systémy sú úspešné a fungujú ak funguje aj vaša obchodná stratégie.

Ako pracujeme?

1. Prvý kontakt

Napíšte nám e-mail, v ktorom dôkladne opíšte ako si predstavujete váš automatický obchodný systém. Konkrétne to, ako má správne fungovať alebo aké hodnotý majú byť voliteľné.

2. Riešenie nezrovnalosti

Pokusime sa vyriešiť všetky nezrovnalosti v zadaní, zistíme od vás chýbajúce informácie a pripravíme spolu podklady na tvorbu vášho automatického obchodného systému.

3. Prototyp

Po zaplatení zálohy a jej obdržaní vám pošleme prototyp vášho AOS. Bude to časovo obmedzená verzia.

4. Testovanie

Akonáhle dostanete prototyp môžete ho testovať a optimalizovať. V prípade chýb sa pokúsime poslať čo najskôr opravenú verziu.

5. Finálna verzia

Po uhradení faktúry vám pošleme výslednú verziu vášho AOS, ktorá bude bez akýchkoľvek obmedzení.